Rabaty i bonusy

W naszym sklepie działają rabaty i promocje.

Punkty zwrotne

Punkty zwrotne to punkty, które są przyznawane za określone działania.

Można ich używać przy składaniu zamówienia, zmniejszając jego koszt.

Można płacić do 50% wartości zamówienia zwrotnymi punktami.

Pole do wprowadzania punktów zwrotnych znajduje się na stronie realizacji zamówienia i jest widoczne tylko dla autoryzowanych użytkowników.

 

Rabat od kwoty zamówienia.

Rabat naliczany jest w punktach zwrotnych za wszystkie opłacone zamówienia po wysłaniu zamówienia.  Liczba punktów zwrotnych jest obliczana w zależności od zamówionych towarów. Średnio kwota zwrotu wynosi 5%.

 

Rabat za opinię o produkcie

Będziemy państwu wdzięczni za opinie na zakupione u nas towary. Opinie pomogą nam zrozumieć, czy wszystko jest w porządku z naszymi towarami, a klientom będzie łatwiej podjąć decyzję o zakupie towaru.

Za poświęcony czas na pisanie recenzji otrzymasz 10 punktów. Punkty zostaną przyznane po sprawdzeniu opinii.

 

Rabat od kwoty zamówienia

W zależności od całkowitego kosztu towarów w koszyku zmienia się rozmiar rabatu od 4 do 12% . Rabat nie obejmuje produktów, na które obowiązuje inny rabat.

 

Kupony

Jeśli masz kupon rabatowy w naszym sklepie, możesz go użyć przy składaniu zamówienia. Aby aktywować kupon, należy wpisać jego kod w odpowiednim polu podczas składania zamówienia i nacisnąć przycisk "Zastosuj". Możesz użyć tylko jednego kuponu na raz.

 

Promocje

W naszym sklepie istnieje kilka rodzajów promocji na towary.

1) Automatyczny rabat - każdego dnia na jeden losowy towar pojawi się rabat 10%. Zniżka jest ważna przez 8 dni.

2) Rabaty do różnych świąt.

 

Zestawy produktów z rabatem.

Niektóre towary są wliczone w zestawy, które można kupić po obniżonej cenie. Zestawy są wyświetlane na stronie opisu produktu, a także na stronie zawierającej listę wszystkich zestawów