Aromaty do mydła, świec i kosmetyków

Aromaty do mydła, świec i kosmetyków

Aromatyczne oleje są używane do aromatyzowania świec, mydeł, kremów, balsamów, toników i innych kosmetyków.

Nasze aromaty nadają się do mydła od zera - nie złuszczają masy mydła podczas robienia mydła w zimny sposób i dobrze przylegają do gotowego mydła.

Aby aromatyzować świecę, wystarczy niewielka ilość substancji zapachowej, aby następnie zapach stopniowo się otwierał i silnie wzrastał podczas spalania.


Porównanie produktów (0)


10 ml
Watermelon

Watermelon

13,16 zł

10 ml
4 Leaf Clover

4 Leaf Clover

13,16 zł

10 ml
FRANKINCENSE & MYRRH
30 ml
 Freesia

Freesia

13,16 zł

10 ml
Fruity Rings

Fruity Rings

13,16 zł

10 ml
PISTACHIO PUDDING CAKE
10 ml
Basil Sage Mint (Bazylia Szałwia Mięta)
10 ml
Brązowy cukier i figi
10 ml
Rumianek

Rumianek

13,16 zł

10 ml
Chłodna wiosna

Chłodna wiosna

13,16 zł

10 ml
Laski cynamonu

Laski cynamonu

13,16 zł

10 ml
JEŻYNA I WANILIA

JEŻYNA I WANILIA

13,16 zł

10 ml
ŚWIEŻE TRUSKAWKI

ŚWIEŻE TRUSKAWKI

13,16 zł

10 ml
GRANDMA'S KITCHEN (KUCHNIA BABCI)
10 ml
SPEARMINT (mięta)

SPEARMINT (mięta)

13,16 zł

Wyświetlono: 1 do 15 z 76 (6 stron)

Amerykańskie zapachy

Przed zakupem tego lub tego środka kosmetycznego (lub środka czyszczącego), powinieneś najpierw go powąchać. Przecież zapach, który będzie zostawić po sobie narzędzie, jest również ważny, jak i jakość samego produktu i efekt jego użycia. Często to właśnie zapach jest impulsem do zakupu. Za zapach, który będzie oddawał twój zakup, odpowiada właśnie kompozycja zapachowa. Kompozycji zapachowe - specjalne substancje, które nadają chemicznych środków charakterystyczny zapach, eliminuje zapach podstawowego składu środki.

Kompozycji zapachowe dziś istnieją w wielu wariantach, więc możesz bez problemu nadać odpowiedni zapach dla twojego kosmetyku.

Szczególnie szeroko wykorzystują esencji zapachowe do mydła ręcznie robionego. Kilka kropli substancji w mydlanej basie są w stanie radykalnie zmienić zapach mydła.

 

Bardzo ważne jest, aby kupić zapachy do mydła dobrej jakości, ponieważ od tego zależy nie tylko zapach, ale również wygląd mydła. Naturalne zapachy słabej jakości mogą nadać twojemu mydłu brzydki wygląd.

Również niewłaściwie dobrane proporcje aromatu w bazie mydlanej mogą prowadzić do tego, że gotowe mydło będzie zbytnio pienić.

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę skład zapachów kosmetycznych - aby podczas korzystania oni nie uszkadza skóry i nie spowodował podrażnienia (reakcja alergiczna).

 

Zapachy bez ftalanów

Wszystkie nasze zapachy nie zawierają ftalanów!

Ftalany odnoszą się do niebezpiecznych substancji chemicznych, gromadzą się w organizmie człowieka, mogą one poważnie zaszkodzić jego zdrowiu. Szkody ftalanów przejawia się z powodu ich toksyczności dla wątroby i nerek, narządów rozrodczych, układu nerwowego i hormonalnego.

Większość kompozycji zapachowych,  perfumow i kosmetyków na rynku zawierają ftalany, ponieważ substancje te pomagają zrobić zapach mniej lotny, i mocuje się go w środku, nadają mu stabilność. Jednak to zbyt droga cena. Dlatego wybieramy zapachy tylko bez ftalanów!

 

Ogólne zalecenia stosowania amerykańskich olejków zapachowych z oferty przedstawionej w naszym sklepie:

 

Zapachy przeznaczone są do aromatyzowania mydeł, kremów, balsamów, toników i innych kosmetyków, a także do aromatyzowania świec.

 

Do mydła z bazy mydlanej, nie ważne, stałego lub płynnego, nadają się wszelkie zapachy. Optymalny procent dodania - 10-2 kropli na 100 gramów bazy mydlanej. Nie więcej niż 5% całkowitej masy pozostałych składników.

 

Amerykańskie zapachy stworzone specjalnie do mydła, i z nimi nie występuje problemów w mydłach od podstaw - nie rozdzielają masy mydlanej, tylko niektóre nieco ją zagęszczają, ale w tym przypadku fakt ten z pewnością zostanie wskazany na karcie produktu.

Ilość wanilii początkowo zaznaczono w tytule zapachy, a to oznacza, że będziesz w stanie prawidłowo obliczyć dawkę stabilizatora wanilii i twoje mydło zachowa oryginalny kolor.

 

W przypadku kosmetyków ręcznie robionych zalecany procent dodania wynosi około 0,5%, jednak wartość ta może wzrosnąć lub zmniejszyć się w zależności od rodzaju produktu.

 

Do aromatyzowania świece wystarczy niewielka ilość substancji zapachowej, aby następnie zapach stopniowo się otwierał podczas spalania.

Zalecane stężenie olejku aromatycznego w parafina, wosk lub żel do świec nie więcej niż 10%

 

Bardziej szczegółowe informacje na temat ilości wprowadzania substancji zapachowych można dowiedzieć się na stronie produktu. Należy również pamiętać, że u każdego aromatu podana zgodność z żelowych woskiem i zawartością wanilii.

 

Amerykańskie zapachy - to super-koncentraty! Przy tym są bezpieczne dla skóry, można ich używać nawet w kremach. ALE uwaga ! Nigdy nie stosuj perfum na skórę w czystej postaci! Przed zastosowaniem należy zmieszać z olejem lub alkoholem. Woda w tym przypadku nie pasuje, tak jak oni w niej nie rozpuszczają się. Nie można stosować w pielęgnacji ust i w zabawkach.

 

Zakres zastosowania substancji zapachowych USA:

dezodoranty i antyperspiranty, produkty do oczu, kremy dla dzieci, balsamy / olejki dla dzieci, produkty po goleniu, produkty do włosów, kremy do ciała, produkty do stóp, maseczki na twarz, pudry dziecięce, kosmetyki dekoracyjne, pieluchy dziecięce, środki do demakijażu, mydła, żele pod prysznic itp.