Formy płatności

PayPal

PayPal to największy system płatności. Za jego pomocą możesz zapłacić zarówno za pomocą konta PayPal, jak i za pomocą plastikowej karty Visa, MasterCard, American Express и Maestro.

Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę serwisu PayPal, gdzie możesz całkowicie bezpiecznie zapłacić za zamówienie. Status zamówienia zostanie automatycznie zmieniony po sprawdzeniu płatności przez serwis PayPal.

DotPay

DotPay to popularny system płatności w Polsce. Obejmuje różne metody płatności, takie jak płatność z Twojego konta w dowolnym polskim banku, a także płatności gotówką (Przelew/Przekaz, Zapłać w Żabce i we Freshmarket, VIA – Moje Rachunki,  Kantor Polski )

Aby dokonać płatności za pośrednictwem usługi DotPay, musisz podać dane kupującego, a następnie ta metoda płatności będzie dostępna. Po wybraniu tej opcji u dołu ekranu pojawi się lista wszystkich dostępnych sposobów płatności serwisu DotPay. Po wybraniu odpowiedniej metody płatności kliknij przycisk "Płać z Dotpay". Następnie zostaniesz przekierowany na stronę płatności serwisu DotPay lub bezpośrednio na stronę logowania Twojego banku w celu dokonania płatności z konta bankowego. Po dokonaniu płatności status twojego zamówienia zostanie automatycznie zmieniony na "opłacone". Usługa DotPay może trochę potrwać, aby zweryfikować płatność.