Forma silikonowa - Przytuleni zakochani 75mm - do wyrobu mydła, świec i odlewów

Formularz do odlewu - Przytuleni zakochani 75mm, do świec, mydeł, żywicy, betonu, gipsu, szczegółowa i wyjątkowa

 

Oferujemy Państwu formularz do odlewu w kształcie kochanków. Forma wykonana z wysokiej jakości silikonu 3D gwarantuje doskonałą jakość oraz trwałość. Cechuje go niezwykła szczegółowość i unikalny design.

 

Ten formularz jest doskonały do tworzenia różnych produktów, takich jak świeczki, mydła, żywica czy beton. Jego zastosowanie jest nieograniczone! 

 

Wymiary gotowego produktu (świeczki):
- Wysokość: 75 mm (3 cale)
- Szerokość: 66 mm (2,6 cala)
- Długość: 46 mm (1,8 cala)
- Waga gotowej świeczki: 75 gram (2,6 uncji)

 

Formularz wyposażony jest w dwa nacięcia z rowkami, dzięki czemu produkt łatwo odchodzi od formularza. Nasze formularze powstają w procesie wytłaczania próżniowego, co eliminuje obecność pęcherzyków powietrza. Są one elastyczne, trwałe i pozbawione nieprzyjemnych zapachów.

 

Prosimy zauważyć, że w naszych formularzach wykonujemy nacięcia, które ułatwiają wyjmowanie produktów. Przykładamy dużą wagę do miejsc, w których umieszczamy te nacięcia, aby zapewnić idealne dopasowanie części formy. Niektóre formularze składają się z dwóch części.

 

Od ponad 8 lat nasi klienci cenią nasze precyzyjne cięcia w skomplikowanych i prostych formularzach silikonowych 3D. Nasze formularze wytrzymują setki odlewów i będą służyć Państwu przez wiele lat.

Zapraszamy do zakupu tego niezwykłego formularza i tworzenia własnych, unikalnych produktów. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z jakości oraz efektów, jakie można osiągnąć za jego pomocą.
 

Cechy produktu wykonanego za pomocą formy silikonowej
Waga gotowego produktu 75 gram
Wysokość: 75 mm
Długość: 65 mm
Szerokość: 45 mm
Forma
Forma może być używana w temperaturze: -50 - +250°C
Materiał Trwały i elastyczny silikon
Obecność rozcięć Kilka cięć w celu ułatwienia wyjęcia gotowego wyrobu.
Przechowywanie i pielęgnacja
Przechowywanie i pielęgnacja Formy powinny być przechowywane tak, aby nie ulegały deformacji. Nie w otwartym słońcu, nie w wilgotnym pomieszczeniu. Wykluczyć długi kontakt z substancjami barwiącymi.

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Zarejestruj się, zostawiaj opinie o produkcie, zdobywaj Punkty Zwrotne:!
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • Kod Produktu: 001548  • 125,51 zł


Uwaga!

Wszystkie formy są wykonane na zamówienie, termin wykonania zwykle 3-14 dni. Ale w przypadku kolejki na wykonanie tej formy termin może być przedłużony. Zawsze robię wszystko, aby forma była wykonana w jak najkrótszym czasie.

Nie jestem robotem, mogę zachorować lub u mnie mogą wystąpić pilne sprawy. Ale w każdym razie, twoje formy zostaną wykonane i wysłane.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.