Forma silikonowa - Kobiecy tors z naturalnym brzuchem - do wyrobu mydła, świec i odlewów

Forma Silikonowa - Tors Kobiecy z Naturalnym Brzuchem (100mm)

Ta forma silikonowa przeznaczona jest do tworzenia świec, mydła, gipsu, żywicy epoksydowej i innych. Wykonana z silikonu spożywczego, nadaje się do pracy z czekoladą, cukrem, masą cukrową i innymi jadalnymi produktami.


Okazje i Wydarzenia:

Produkty wykonane przy użyciu tej formy silikonowej doskonale sprawdzą się na różne okazje i wydarzenia, takie jak urodziny, przyjęcia przedślubne czy artystyczne celebracje. Bez względu na to, czy tworzysz dla własnego użytku, czy planujesz sprzedawać gotowe produkty, będą one poszukiwane podczas sezonów świątecznych i artystycznych spotkań.


Funkcje:
  • Wygodny podział na pół dla łatwego i bezpiecznego wyjmowania gotowego produktu

Proces Tworzenia Świecy:
  1. Wybierz miejsce na knot i włóż go do formy
  2. Dokładnie połącz formę w miejscu podziału i zabezpiecz za pomocą gumek
  3. Przymocuj drugi koniec knotu z niewielkim napięciem
  4. Wlej roztopiony do odpowiedniej temperatury wosk do formy
  5. Poczekaj, aż wosk całkowicie ostygnie, następnie ostrożnie wyjmij gotową świecę z formy

Uwaga: Upewnij się, że wosk ma odpowiednią temperaturę, aby uniknąć problemów takich jak nierówne powierzchnie czy nadmierne skurczenie. Temperaturę dostosuj do konkretnego rodzaju wosku.


Jakość Formy:

Forma wykonana jest z wytrzymałego i elastycznego silikonu, zdolnego wytrzymać wiele odlewów przy właściwym użyciu i przechowywaniu. Unikaj używania ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić formę, i unikaj narażania jej na skrajne obciążenia termiczne. Forma nadaje się do odlewania gorących materiałów podgrzewanych do 250 stopni, ale nie jest przeznaczona do pieczenia w piekarniku przy tej samej temperaturze.

Przechowuj formę w pozycji, która zapobiega jej deformacji - unikaj układania innych form na niej lub pozostawiania założonych gumek.

Cechy produktu wykonanego za pomocą formy silikonowej
Waga gotowego produktu 70 gram
Wysokość: 100 mm
Długość: 50 mm
Szerokość: 40 mm
Forma
Forma może być używana w temperaturze: -50 - +250°C
Materiał Trwały i elastyczny silikon
Obecność rozcięć 1 rozcięcie
Przechowywanie i pielęgnacja
Przechowywanie i pielęgnacja Formy powinny być przechowywane tak, aby nie ulegały deformacji. Nie w otwartym słońcu, nie w wilgotnym pomieszczeniu. Wykluczyć długi kontakt z substancjami barwiącymi.

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Zarejestruj się, zostawiaj opinie o produkcie, zdobywaj Punkty Zwrotne:!
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • Kod Produktu: 001573  • 124,38 zł


Uwaga!

Wszystkie formy są wykonane na zamówienie, termin wykonania zwykle 3-14 dni. Ale w przypadku kolejki na wykonanie tej formy termin może być przedłużony. Zawsze robię wszystko, aby forma była wykonana w jak najkrótszym czasie.

Nie jestem robotem, mogę zachorować lub u mnie mogą wystąpić pilne sprawy. Ale w każdym razie, twoje formy zostaną wykonane i wysłane.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Z tym produktem kupują

Tułów kobiety #7

Tułów kobiety #7

124,38 zł

Bogini grzybów średnia
Tors puszystej kobiety 3D