Forma silikonowa - Bałwan w czapce i szaliku 100mm - do wyrobu mydła, świec i odlewów

Forma silikonowa do świec, mydła, gipsu, żywicy epoksydowej, itp. - "Bałwan w czapce i szaliku" (100 mm)

Przekształć swoje kreatywne wizje w piękne, świąteczne kreacje za pomocą naszej wszechstronnej formy silikonowej. Twórz urocze świeczki, mydła, ozdoby gipsowe, dzieła sztuki z żywicy epoksydowej i wiele więcej, korzystając z projektu "Bałwan w czapce i szaliku". Forma jest starannie zaprojektowana z wygodnym nacięciem, zapewniając łatwe i bezpieczne wyjmowanie gotowych arcydzieł.

Stosowność do wydarzeń i świąt:

Podnieś poziom uroczystości dzięki unikalnym przedmiotom stworzonym za pomocą tej formy. Doskonała na zimowe uroczystości, święta Bożego Narodzenia i inne wyjątkowe okazje. Dodaj odrobinę magii do dekoracji domu lub podaruj spersonalizowane prezenty, które się wyróżniają.

Proces wytwarzania świecy:

  1. Wybierz miejsce na knot i włóż go.
  2. Dokładnie połącz formę w miejscu nacięcia za pomocą gumek.
  3. Przymocuj drugi koniec knotu z lekkim napięciem.
  4. Wlej stopiony wosk w odpowiedniej temperaturze (uwaga: niewłaściwa temperatura może skutkować paskami, niewypełnionymi obszarami lub nadmiernym skurczeniem - dostosuj indywidualnie do każdego rodzaju wosku).
  5. Poczekaj, aż wosk całkowicie ostygnie, a następnie delikatnie wyjmij gotową świecę z formy.

????️ Pozwól swojej wyobraźni ożyć dzięki tej unikalnej formie silikonowej. Kup ją teraz i twórz magiczne arcydzieła na te wyjątkowe chwile. ????

Cechy produktu wykonanego za pomocą formy silikonowej
Waga gotowego produktu 165 gram
Wysokość: 100 mm
Długość: 65 mm
Szerokość: 65 mm
Forma
Forma może być używana w temperaturze: -50 - +250°C
Materiał Trwały i elastyczny silikon
Obecność rozcięć Kilka cięć w celu ułatwienia wyjęcia gotowego wyrobu.
Przechowywanie i pielęgnacja
Przechowywanie i pielęgnacja Formy powinny być przechowywane tak, aby nie ulegały deformacji. Nie w otwartym słońcu, nie w wilgotnym pomieszczeniu. Wykluczyć długi kontakt z substancjami barwiącymi.

Brak opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Zarejestruj się, zostawiaj opinie o produkcie, zdobywaj Punkty Zwrotne:!
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
  • Kod Produktu: 001567  • 102,93 zł


Uwaga!

Wszystkie formy są wykonane na zamówienie, termin wykonania zwykle 3-14 dni. Ale w przypadku kolejki na wykonanie tej formy termin może być przedłużony. Zawsze robię wszystko, aby forma była wykonana w jak najkrótszym czasie.

Nie jestem robotem, mogę zachorować lub u mnie mogą wystąpić pilne sprawy. Ale w każdym razie, twoje formy zostaną wykonane i wysłane.


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.