Formy silikonowe do mydła, swiec, gipsu.

Formy silikonowe do mydła, swiec, gipsu.

Silikonowe formy idealnie nadają się do produkcji mydeł, świec i figurek gipsowych. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak zrobić niesamowite mydło lub świecę, które zachwycą Waszych znajomych, spróbujcie skorzystać z naszej oferty.

Nasze formy do świec, mydeł i figurek gipsowych wykonane są z trwałego i elastycznego materiału, co czyni je wytrzymałymi i łatwymi w użyciu. Charakteryzują się solidnością i prostotą. Mogą być używane w wysokich i niskich temperaturach. Nawet poddane piekarnikowi lub zamrażarce nie wpływają na ich jakość - nie pękają i nie tracą swojego kształtu.


Porównanie produktów (0)


Piękny króliczek (stojący)
Piękny króliczek (siedzi)
Pisanka ze słońcem 75mm
Pisanka ze słońcem
Wiedźmin 130mm

Wiedźmin 130mm

317,37 zł

Piękny Króliczek z kokardką
Piękny Królik z długimi uszami i kokardą
Kobiecy tors z naturalnym brzuchem
Głowa jelenia 100mm
Siedzący Anioł 75 mm
Kryształ z Fazami Księżyca 100mm
Dawid z brodą w zimowej czapce
Duży Dawid z brodą w zimowej czapce
Bałwan w czapce i szaliku 100mm
DUŻE Narodzenie Jezusa 2D
Wyświetlono: 1 do 15 z 549 (37 stron)

Możliwe sposoby zastosowania form

 

Foremki silikonowe nie powodują alergii, nie zawierają toksyn i szkodliwych związków chemicznych. Można je wykorzystać do przygotowania mydła dla dzieci i innych wyrobów kosmetycznych.Służą nie tylko do robienia mydła i świec. Trudno wymienić wszystkie możliwe sposoby ich zastosowania. Oto niektóre z ich:

Silikonowe formy do mydła

Mogą wykorzystywać je doświadczeni i początkujący mydlarze.  Zadziwcie rodzinę i znajomych oryginalnym mydłem zrobionym w naszych formach. Zwiększajcie sprzedaż dzięki wyjątkowym kształtom mydła.  Pamiętajcie też, że mydło o tematyce świątecznej (np. Bożonarodzeniowej, Wielkanocnej, na osiemnastkę itp.) będzie cieszyć się dużym wzięciem.

Wyrób świec

Nasze formy mają niezbędne rozcięcia ze specjalnymi wpustami, co sprawia, że poszczególne części dokładnie przylegają do siebie a jednocześnie umożliwiają łatwe wyciąganie świecy i wstawienia knota.  Warto dodać, że samo przygotowanie formy nie trwa długo.

Formy silikonowe do gipsu

Przy zalewaniu gipsu w nasze formy otrzymacie wyrób z dokładnie odwzorowanymi detalami. A ponieważ forma zrobiona jest z miękkiego silikonu, który nie uszkadza produktu, można go wyjmować, nie czekając na całkowite zastygnięcie gipsu.

Formy do żywicy i plastiku

Często pada pytanie, czy można wykorzystać silikonowe formy do tworzenia wyrobów z żywicy epoksydowej albo dwuskładnikowych plastików? Czy plastik lub żywica nie przylepią sie do formy?

Odpowiedx brzmi: nic się nie przylepi i wszystko będzie dobrze, gdyż takie formy idealnie sprawdzają się przy pracy z żywicami i plastikami różnego rodzaju. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre rodzaje żywic epoksydowych przy twardnieniu wydzielają duże ilości ciepła (mogą nagrzewać się do ponad 300 stopni), a to może uszkodzić formę.

Formy w pszczelarstwie

Jeśli macie pasiekę, to silikonowe formy wysokiej jakości są wam po prostu niezbędne. Sprzedaż profesjonalnie odlanych świec z naturalnego wosku pszczelego często przynosi pszczelarzowi większy dochód niż sprzedaż miodu!

Dzięki naszym formom będziecie mogli zrobić mnóstwo świec z pszczelego wosku o ciekawych i pięknych wzorach. Nie dość, że taki prezent uraduje waszych przyjaciół, to jeszcze całkiem mozliwe, że rozkręcicie własny „świecowy“ interes.

I właśnie u nas można zamówić niepowtarzalny  wzór silikonowej formy, a potem wyrabiać oryginalne, jedyne w swoim rodzaju świece z nturalnego wosku.

Silikonowe formy w sztuce kulinarnej

Dzięki formom ze spożywczego silikonu (silikon na bazie platyny), można zrobić oryginalną i jadalną ozdobę dla tortu — na przykład figurkę solenizanta, nowożeńców i kogo tam jeszcze.Formy silikonowe doskonale nadają się do wyrobu mydła, świec i figurek z gipsu. Jeżeli jeszcze nie wiecie, jak zrobić mydło albo świecę, które zadziwią Waszych znajomych, spróbujcie wykorzystać właśnie naszą ofertę.

 

Nasze formy do świec, mydła i gipsu, zrobione z trwałego i giętkiego materiału, są długowieczne i wygodne w użyciu. Cechuje je wytrzymałość i prostota. Mogą być podawane działaniu wysokich i niskich temperatur. Nawet wstawienie form do piekarnika lub zamrażalnika nie wpływa  na ich jakość - nie pękają i nie deformują się.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.